Czteropak ISRIKUZ 2xAudiobook 2xE-book (e-produkty do pobrania)

99,00 

Opis

Czteropak ISRIKUZ 2xAudiobook 2xE-book to e-produkty do pobrania. Linki zostaną do Państwa przesłane mailem bezpośrednio po zakończeniu transakcji.


ISRIKUZ Pogodne przywództwo książka format PDF oraz audiobook MP3

ISRIKUZ Pogodne przywództwo to pakiet przetrwaniowy XXI wieku. Skutecznie pokierujesz swoim życiem, biznesem i zespołem, gdy opanujesz siedem filarów ISRIKUZ: niezależność, prostotę, regenerację, beznamiętność, życzliwość, zrozumienie i werwę.

ISRIKUZ jest dla każdego, kto chce odważnie dzierżyć kierownicę w pojeździe swojego życia. Ta innowacyjna powieść biznesowa przeniesie cię do Australii, USA, Malezji, Szwajcarii, Chin, RPA i Indii, by odkryć, że najpiękniejsza podróż to ta, do własnego wnętrza. Będziesz towarzyszyć bohaterom powieści, ale też dostaniesz dla siebie konkretne narzędzia biznesowe i ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

 Pogodne przywództwo jest umiejętnością dostępną dla każdego, kto jest gotów do pracy nad sobą. Ta książka mówi, jak to zrobić.

Bernard Fruga jest uznanym doradcą szefów, których organizacje przechodzą zmiany. Jego wideoblog 1-minutowy Fruga www.fruga.net to mistrzostwo kwintesencji zarządzania. Na karty książki przelał swoje doświadczenia, a przygody książkowego doradcy-nomady Angelo Isrikuza chwilami bardzo przypominają epizody z biografii autora.

 ISRIKUZ to powieść biznesowa, której bohaterem jest Angelo Isrikuz. Angelo doradza przedsiębiorcom w różnych zakątkach globu. Jego obszar to pogodne przywództwo w biznesie.

ISRIKUZ to nazwa koncepcji, a zarazem tytuł podręcznika biznesowego przywództwa opartego o pogodę ducha („Serene Leadership”).

 Tytuł ISRIKUZ to skrót od pierwszych liter angielskich nazw obszarów:

1. niezależność (I – independence)

2. prostota i upraszczanie (S – simplicity)

3. regeneracja, odnowa i oczyszczenie (R – renewal)

4. dystans i beznamiętność (I – indifference)

5. życzliwość i wdzięczność (K – kindness)

6. rozumienie i skupienie (U – understanding)

7. werwa i siła do działania (Z – zest)


ISRIKUZ II. Skuteczny manager książka format PDF oraz audiobook MP3

„ISRIKUZ II. Skuteczny manager” jest drugą częścią powieści biznesowej o przygodach trenera zarządzania Angelo Isrikuza.

W poprzednim tomie, zatytułowanym „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”, Angelo pracował w środowisku międzynarodowym i wraz z czytelnikami odkrywał uroki pogodnego przywództwa.

W najnowszej powieści Angelo dzieli się tym co sprawia, że niektórych szefów uznajemy za dobrych, a innych za kiepskich. Akcja rozgrywa się tym razem w Polsce. Na pierwszym planie mamy zespół trojga trzydziestolatków, którzy niedawno weszli na ścieżkę zarządzania.

Poznajemy przebojowego Wiktora, serdeczną Kingę oraz introwertycznego Wojtka. Angelo towarzyszy im w budowaniu kompetencji managerskich.

Moją autorską intencją jest podzielić się z Tobą dobrymi praktykami i podpowiedziami w obszarze zarządzania. Mam nadzieję, że wiedza przekazana w formie powieści biznesowej łatwiej zapadnie w pamięć. Umieszczam wyzwania w konkretnym kontekście, w sytuacji, gdzie możesz odnaleźć też siebie lub swoich współpracowników.

Doświadczony lider znajdzie w „ISRIKUZ II” syntezę i przypomnienie tego co pewno i tak dobrze wie, a może nawet stosuje. Mam nadzieję, że dostarczę też nieco rozrywki i zainspiruję do przemyśleń.

Natomiast osoba, która przeszła ze stanowiska specjalistycznego na kierownicze może potraktować tę książkę jak mikro-przewodnik pod świecie managerów. Sto kilkadziesiąt stron publikacji nie zastąpi szkoleń, pracy z mentorami i zdobywania własnego doświadczenia. Natomiast książka może być balsamem dla głowy, w której kołaczą się pytania typu: Czy tylko ja mam takie problemy, by ogarnąć się w nowej sytuacji? Jak inni kierownicy znoszą to w co się wpakowali?
Polecamy recenzje na portalu czytelniczym: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4899855/isrikuz-ii-skuteczny-manager

W kolejnych rozdziałach książki stawia czoła wyzwaniom zarządzania:

Skuteczność osobista

Procesy biznesowe

Zarządzanie budżetem

Myślenie strategiczne

Kapitał ludzki

Komunikacja

Umiejętności organizacyjne

 

Uwaga: od każdego sprzedanego egzemplarza książki, ebooka lub audiobooka ISRIKUZ II, 3 zł przekazuję na Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze BETANIA w Przemyślu. Jeśli macie Państwo chęć i gotowość wpłacić więcej to zachęcam do wpłat bezpośrednio na konto Betanii: http://www.betania-lazarus.pl/wsparcie.html