Promocja!

E-Book „Alfabet ogarniania”

Original price was: 49,00 zł.Current price is: 41,83 zł.

SKU: ISBN 978-83-955472-0-1 Kategoria:

Opis

Alfabet ogarniania to 300 inspirujących podpowiedzi, jak poradzić sobie z zarządzaniem sobą i innymi

To nie jest kwestia szukania doskonałego rozwiązania, inwestowania w najdoskonalsze szkoły biznesowe i otaczania się najwspanialszymi ludźmi. To wszystko może pomóc dojściu do celu, ale nie jest konieczne.

Teraz żyjemy w paradoksalnych czasach błyskawicznego podejmowania decyzji i dostępu do wiedzy z całego świata. Paradoks polega na tym, że nie mamy czasu korzystać z wiedzy, bo kręcimy się w wirówce codziennej gonitwy i kiepskich rozwiązań.

W tej książce jest połączenie „ognia z wodą”. W telegraficznym skrócie, w kilka minut, dostajesz tu podpowiedź, która zmienia twoje widzenia spraw.

Dla zabieganych, do każdego hasła dodaliśmy 3-punktowe podsumowanie, zapadający w pamięć rysunek oraz 1-minutowy film.

Bernard Fruga przeszedł drogę od zawrotnego tempa życia „na biznesowych walizkach” do harmonijnej pracy z domu, w zacisznej podwarszawskiej wiosce.
Jego świat, tak jak twój, wciąż pędzi, wyzwania się piętrzą, a sił nie przybywa.
Kluczowa była zmiana nastawienia i odkrycie, że inne spojrzenie na sprawy, asertywne odrzucenie tego co zaśmieca nasze życie i skupienie się na tym co najważniejsze, zmienia codzienną walkę w rozwój.

Alfabet ogarniania to książka dla tych, którym życie zostawiło na twarzy bruzdy zmęczenia i ślady codziennej walki ze sprawami, których jest za dużo.
Alfabet ogarniania został napisany dla szefów firm, dla managerów i osób samozatrudnionych. Iskrę inspiracji znajdą tu także ci, którzy zmagania z wyzwaniami mają dopiero przed sobą.
Wprawdzie w rozwoju nie ma dróg na skróty, ale zdroworozsądkowe spojrzenie na życie, pozwala odróżnić grząskie drogi depresyjne, od dróg prowadzących do rozwoju naszych talentów i potencjału. Im szybciej odnajdziesz swoją zdrowy rozsądek w patrzeniu na życie, tym łatwiej odkryjesz swoją drogę.

KSIĄŻKĘ MOŻNA WIRTUALNIE PRZEKARTKOWAĆ NA TEJ STRONIE: https://alfabet.fruga.net/

Alfabet ogarniania ma sprawić, że lepiej zorganizujesz swoje życie, skutecznej załatwisz sprawy i poradzisz sobie z każdym wyzwaniem.