Promocja!

E-book „ISRIKUZ II. Skuteczny manager.”

Original price was: 39,98 zł.Current price is: 34,12 zł.

SKU: ISBN 978-83-941488-9-8 Kategorie: ,

Opis

„ISRIKUZ II. Skuteczny manager” jest drugą częścią powieści biznesowej o przygodach trenera zarządzania Angelo Isrikuza.

W poprzednim tomie, zatytułowanym „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”, Angelo pracował w środowisku międzynarodowym i wraz z czytelnikami odkrywał uroki pogodnego przywództwa.

W najnowszej powieści Angelo dzieli się tym co sprawia, że niektórych szefów uznajemy za dobrych, a innych za kiepskich. Akcja rozgrywa się tym razem w Polsce. Na pierwszym planie mamy zespół trojga trzydziestolatków, którzy niedawno weszli na ścieżkę zarządzania.

Poznajemy przebojowego Wiktora, serdeczną Kingę oraz introwertycznego Wojtka. Angelo towarzyszy im w budowaniu kompetencji managerskich.

Moją autorską intencją jest podzielić się z Tobą dobrymi praktykami i podpowiedziami w obszarze zarządzania. Mam nadzieję, że wiedza przekazana w formie powieści biznesowej łatwiej zapadnie w pamięć. Umieszczam wyzwania w konkretnym kontekście, w sytuacji, gdzie możesz odnaleźć też siebie lub swoich współpracowników.

Doświadczony lider znajdzie w „ISRIKUZ II” syntezę i przypomnienie tego co pewno i tak dobrze wie, a może nawet stosuje. Mam nadzieję, że dostarczę też nieco rozrywki i zainspiruję do przemyśleń.

Natomiast osoba, która przeszła ze stanowiska specjalistycznego na kierownicze może potraktować tę książkę jak mikro-przewodnik pod świecie managerów. Sto kilkadziesiąt stron publikacji nie zastąpi szkoleń, pracy z mentorami i zdobywania własnego doświadczenia. Natomiast książka może być balsamem dla głowy, w której kołaczą się pytania typu: Czy tylko ja mam takie problemy, by ogarnąć się w nowej sytuacji? Jak inni kierownicy znoszą to w co się wpakowali?
Polecamy recenzje na portalu czytelniczym: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4899855/isrikuz-ii-skuteczny-manager

Przed zakupem, przeczytaj początkowe 11 stron książki w przeglądarce: https://issuu.com/bernardfruga/docs/1_isrikuz2_r1.pdf_1_12

W kolejnych rozdziałach książki stawia czoła wyzwaniom zarządzania:

Skuteczność osobista

Procesy biznesowe

Zarządzanie budżetem

Myślenie strategiczne

Kapitał ludzki

Komunikacja

Umiejętności organizacyjne

Niniejsza oferta obejmuje ebooka w wybranym formacie do pobrania z linka przesłanego mailem po opłaceniu zamówienia

Uwaga: od każdego sprzedanego egzemplarza książki, ebooka lub audiobooka ISRIKUZ II, 3 zł przekazuję na Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze BETANIA w Przemyślu. Jeśli macie Państwo chęć i gotowość wpłacić więcej to zachęcam do wpłat bezpośrednio na konto Betanii: http://www.betania-lazarus.pl/wsparcie.html

Informacje dodatkowe

E-BOOK

PDF, MOBI, EPUB