Książka „ISRIKUZ II. Skuteczny manager.”

39,99 

281 w magazynie

SKU: ISBN 978-83-941488-8-1 Kategorie: ,

Opis

Jeśli kupujecie Państwo w ilości hurtowej (np. na prezenty dla klientów lub współpracowników) to warto wiedzieć, że:

  • przy zamówieniu co najmniej 100 książek jest 50% rabatu od ceny okładkowej,
  • przy zamówieniu 50 do 99 książek jest 40% rabatu od ceny okładkowej,
  • przy zamówieniu 25 do 49 książek jest 30% rabatu od ceny okładkowej,
  • przy zamówieniu 10 do 24 książek jest 20% rabatu od ceny okładkowej.

Zamówienia hurtowe proszę załatwiać mailowo (sklep@fruga.net) lub telefonicznie (22 299 1970).


Książka „ISRIKUZ II. Skuteczny manager” została wydrukowana na papierze 100% makulaturowym. Jest to dobrej jakości papier, którego koszt jest wyższy od standardowego papieru drukarskiego. Treść książki na wydźwięk ekologiczny, więc uznałem, że wydrukowanie na papierze makulaturowym będzie właściwy posunięciem. Także wysyłka pojedynczych egzemplarzy jest w opakowaniach tekturowych, zamykanym bez użycia taśmy.


„ISRIKUZ II. Skuteczny manager” jest drugą częścią powieści biznesowej o przygodach trenera zarządzania Angelo Isrikuza.

W poprzednim tomie, zatytułowanym „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”, Angelo pracował w środowisku międzynarodowym i wraz z czytelnikami odkrywał uroki pogodnego przywództwa.

W najnowszej powieści Angelo dzieli się tym co sprawia, że niektórych szefów uznajemy za dobrych, a innych za kiepskich. Akcja rozgrywa się tym razem w Polsce. Na pierwszym planie mamy zespół trojga trzydziestolatków, którzy niedawno weszli na ścieżkę zarządzania.

Poznajemy przebojowego Wiktora, serdeczną Kingę oraz introwertycznego Wojtka. Angelo towarzyszy im w budowaniu kompetencji managerskich.

Moją autorską intencją jest podzielić się z Tobą dobrymi praktykami i podpowiedziami w obszarze zarządzania. Mam nadzieję, że wiedza przekazana w formie powieści biznesowej łatwiej zapadnie w pamięć. Umieszczam wyzwania w konkretnym kontekście, w sytuacji, gdzie możesz odnaleźć też siebie lub swoich współpracowników.

Doświadczony lider znajdzie w „ISRIKUZ II” syntezę i przypomnienie tego co pewno i tak dobrze wie, a może nawet stosuje. Mam nadzieję, że dostarczę też nieco rozrywki i zainspiruję do przemyśleń.

Natomiast osoba, która przeszła ze stanowiska specjalistycznego na kierownicze może potraktować tę książkę jak mikro-przewodnik pod świecie managerów. Sto kilkadziesiąt stron publikacji nie zastąpi szkoleń, pracy z mentorami i zdobywania własnego doświadczenia. Natomiast książka może być balsamem dla głowy, w której kołaczą się pytania typu: Czy tylko ja mam takie problemy, by ogarnąć się w nowej sytuacji? Jak inni kierownicy znoszą to w co się wpakowali?

Polecamy recenzje na portalu czytelniczym: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4899855/isrikuz-ii-skuteczny-manager

 

Przed zakupem, przeczytaj początkowe 11 stron książki w przeglądarce: https://issuu.com/bernardfruga/docs/1_isrikuz2_r1.pdf_1_12

W kolejnych rozdziałach książki stawia czoła wyzwaniom zarządzania:

Skuteczność osobista

Procesy biznesowe

Zarządzanie budżetem

Myślenie strategiczne

Kapitał ludzki

Komunikacja

Umiejętności organizacyjne

Uwaga: od każdego sprzedanego egzemplarza książki, ebooka lub audiobooka ISRIKUZ II, 3 zł przekazuję na Centrum Hospicyjno-Opiekuńcze BETANIA w Przemyślu. Jeśli macie Państwo chęć i gotowość wpłacić więcej to zachęcam do wpłat bezpośrednio na konto Betanii: http://www.betania-lazarus.pl/wsparcie.html

Może spodoba się również…