Szkolenie dla rodziców (online)

200,00 500,00 

Wyczyść
SKU: parenting_teams Kategoria:

Opis

Cel programu

Cykl trzech warsztatów online dla rodziców. Naszą intencją jest wyposażyć Was w metody, wiedzę i techniki, które sprawią, że dzieci nie będą się nudzić, tylko zajmować się kreatywnym rozwojem; Wy będziecie się z nimi dogadywać, a gdy już zacznie się rok szkolny to dzieci będą samodzielnie odrabiały lekcje. Czyli nasze motywy przewodnie to kreatywność, komunikacja i autonomia. Spotykamy się na platformie Teams w czwartki od 19:30 do 21:00, kolejno 6, 13 i 20 sierpnia. Decyduje kolejność zgłoszeń. Cena to 200 złotych brutto za rodzinę za jedno spotkanie, lub 500 zł brutto za cały cykl. Działamy prorodzinnie, więc bez względu czy z danej rodziny uczestniczy jeden rodzic czy obydwoje to macie w tej samej cenie bilet rodzinny.

Opowiadamy co będzie na szkoleniu

00:00 Pigułka reklamowa na zachętę 00:25 Prawdziwy początek 02:25 Spotkanie 1: Kreatywność 05:36 Spotkanie 2: Komunikacja 10:36 Spotkanie 3: Samodzielność 17:06 Podsumowanie

6 sierpnia: żeby dzieci się nie nudziły, a dorośli mieli poczucie sensu

 • twórcze myślenie, twórcze rozwiązywanie problemów
 • konkretne ćwiczenia i zabawy rozwijające kreatywność
 • korzyści niestereotypowych rozwiązań; otwarte patrzenie na problem
 • kreatywność w domu i pracy
 • przyjęcie perspektywy innej osoby kluczem do otwartości

13 sierpnia: żeby się dogadywać z dziećmi oraz w świecie dorosłych

 • skuteczna i nieskuteczna komunikacja
 • techniki rozmowy z dzieckiem
 • to co i jak mówią ma wpływ na dziecko
 • analiza transakcyjna w pigułce

20 sierpnia: żeby dzieci samodzielnie odrabiały lekcje, a dorośli robili co do nich należy

 • elementy dojścia do samodzielności
 • w jaki sposób pomóc dziecku stać się samodzielnym
 • autonomia niezbędna do samodzielności
 • wewnątrzsterowność

 

 

 

Inwestycja

Inwestycja to 500zł brutto za 3 spotkania warsztatowe online lub 200zł za pojedyncze spotkanie.

 

Informacje o trenerach

Dobromiła Lachendro-Fruga

Doświadczony terapeuta pedagogiczny.

Trener programów dla rodzin.

Certyfikowany trener programów edukacyjnych oraz trener kreatywności w międzynarodowym programie Destination Imagination.

Absolwentka pedagogiki ogólnej w KUL.

Pracuje z dziećmi, rodzinami oraz nauczycielami, dokładając wszelkich starań, by odnaleźli skuteczne mechanizmy funkcjonowania w tym jakże dynamicznym i hałaśliwym świecie.

Autorka książek dla rodziców i wychowawców:  „Uwolnij kreatywność dziecka” oraz „Od przedszkola do Doliny Krzemowej”.

Mama trójki dzieci, 25-letniej Sary, 22-letniej Marty, 17-letniego Svena.

Dobromiła Lachendro-Fruga

Bernard Fruga to autor, trener i mentor biznesu. Jego specjalizacją jest łączenie obszaru zarządzania z rozwojem charakteru.

Doradza strategicznie, udoskonala zarządzanie, współtworzy modele biznesowe, wdraża mechanizmy budowania zespołów i wyposaża liderów biznesu w wymagane kompetencje.

Przez kilkanaście lat pracował na stanowisku międzynarodowym, a większość tego czasu spędził mieszkając w Szwajcarii. W praktycznym działaniu nauczył się co to jest zarządzanie projektami, komunikacja międzynarodowa, szkolenie, wdrażanie rozwiązań, zarządzanie zespołem rozproszonym na różnych kontynentach i tworzenie nowych przedsięwzięć od Sydney, poprzez Belgrad, aż po Puerto Rico. Był też globalnym konsultantem amerykańskiej korporacji Nielsen, gdzie łączył business development z porządkowaniem procesów biznesowych.

Jest certyfikowanym przez MATRIK trenerem zarządzania . Posiada poświadczenie ABW bezpieczeństwa do informacji oznaczonych klauzulą „TAJNE”.

Ma dyplom psychologa KUL, w czasie studiów specjalizował się w psychologii przemysłowej (później nazywanej psychologią biznesu).

Napisał „ISRIKUZ II. Skuteczny manager”, „ISRIKUZ. Pogodne przywództwo”, „Alfabet ogarniania”, „Eventworking”  oraz „Od przedszkola do Doliny Krzemowej”.

Jego hobby to wideoblog pt. „1-minutowy Fruga” (www.fruga.net), gdzie co tydzień dzieli się pigułkami wiedzy z obszaru przywództwa i skuteczności działania.

Prywatnie mąż oraz ojciec nastoletniego syna i dwóch dorosłych córek.

 

Link: https://pl.linkedin.com/in/fruga/pl

 

Kontakt:

e: bernard@fruga.net

t: 22 299 1970

w: www.fruga.net