Książka „ISRIKUZ I. Pogodne przywództwo”

39,99 

49 w magazynie (może być zamówiony)

SKU: ISBN 978-83-941488-0-5 Kategoria:

Opis

ISRIKUZ Pogodne przywództwo książka format A5, 170 stron, z autografem autora

ISRIKUZ Pogodne przywództwo to pakiet przetrwaniowy XXI wieku. Skutecznie pokierujesz swoim życiem, biznesem i zespołem, gdy opanujesz siedem filarów ISRIKUZ: niezależność, prostotę, regenerację, beznamiętność, życzliwość, zrozumienie i werwę.

ISRIKUZ jest dla każdego, kto chce odważnie dzierżyć kierownicę w pojeździe swojego życia. Ta innowacyjna powieść biznesowa przeniesie cię do Australii, USA, Malezji, Szwajcarii, Chin, RPA i Indii, by odkryć, że najpiękniejsza podróż to ta, do własnego wnętrza. Będziesz towarzyszyć bohaterom powieści, ale też dostaniesz dla siebie konkretne narzędzia biznesowe i ćwiczenia do samodzielnego wykonania.

Pogodne przywództwo jest umiejętnością dostępną dla każdego, kto jest gotów do pracy nad sobą. Ta książka mówi, jak to zrobić.

 

Bernard Fruga jest uznanym doradcą szefów, których organizacje przechodzą zmiany. Jego wideoblog 1-minutowy Fruga www.fruga.net to mistrzostwo kwintesencji zarządzania. Na karty książki przelał swoje doświadczenia, a przygody książkowego doradcy-nomady Angelo Isrikuza chwilami bardzo przypominają epizody z biografii autora.

 

ISRIKUZ to powieść biznesowa, której bohaterem jest Angelo Isrikuz. Angelo doradza przedsiębiorcom w różnych zakątkach globu. Jego obszar to pogodne przywództwo w biznesie.

ISRIKUZ to nazwa koncepcji, a zarazem tytuł podręcznika biznesowego przywództwa opartego o pogodę ducha („Serene Leadership”).

 

Tytuł ISRIKUZ to skrót od pierwszych liter angielskich nazw obszarów:

1. niezależność (I – independence)

2. prostota i upraszczanie (S – simplicity)

3. regeneracja, odnowa i oczyszczenie (R – renewal)

4. dystans i beznamiętność (I – indifference)

5. życzliwość i wdzięczność (K – kindness)

6. rozumienie i skupienie (U – understanding)

7. werwa i siła do działania (Z – zest)